3. Спартак измъкна точка от Крумовград в Плевен (ВИДЕО)

Спартак измъкна точка от Крумовград в Плевен (ВИДЕО)

Ето и подробностите

Спартак (Плевен) и ФК Крумовград завършиха 1:1 в среща от 23-ия кръг на Втора лига, като гостите трябва да съжаляват за пропуснатата победа. Те поведоха в резултата в 80-ата минута чрез защитника Цветелин Радев, който се беше включил в атаката.

Минута преди края на редовното време плевенчани изравниха чрез Боримир Карамфилов, който се разписа с глава. Резервата Алекс Георгиев проби от дясно и центрира зад точката за изпълнение на дузпа, там Боримир Карамфилов скочи най-високо и я забоде в мрежата на опитния капитан на крумовградчани Благой Макенджиев. В последните секунди Спартак (Плевен) можеше да стигне и до пълен обрат, но Стефан Христов не успя да насочи топката в мрежата. Той получи центриране от ляво, но предпочете да спира топката преди да стреля и това му попречи да използва момента на изненадата.

Гостите от Родопите остават с 39 точки и си поделят 3-ото място със Спортист (Своге). И те атакуваха по-сериозно в първите минути, като първото положение в мача беше за тях, но ударът с глава на Китан Василев срещна гредата. Преотстъпеният от Славия Мартин Сораков най-напред центрира, а след това опита и късмета си, но за радост на вратаря Станислав Антонов той беше застанал на пътя на топката.

Двата отбора вдигнаха темпото през второто полувреме, като пак тимът на Крумовград атакува по-активно. Калоян Стефанов пропусна една възможност, но все пак десет минути преди края те откриха резултата. С гола на Боримир Карамфилов обаче точките станаха по една в двете посоки.

Официално: Обявиха съдията за Левски – ЦСКА

Вижте кой ще свири вечното дерби и всички наряди за кръга в елита

ЦСКА набляга на тактика преди дербито с Левски

ЦСКА продължава да се готви на пълни обороти за двубоя срещу Левски в събота

Гонзо благодари на правителството за самолета до Белфаст

Българският футболен съюз изрази чрез специална публикация своята благодарност към служебния министър-председател Димитър Главчев

Синът на Любо Пенев напуска Локо (Пд)

Николас ще последва баща си

ЦСКА вади 3 милиона евро за селекция

ЦСКА праща скаути в Бразилия

Левски с нов спонсор

Левски подписа договор за партньорство с един от големите производители на млечни продукти в България

Футболните национали заминали за Белфаст благодарение на служебното правителство

С усилията на Министерството на спорта, Министерството на транспорта и МС, направихме възможно участието на националния ни отбор по футбол в Белфаст, съобщи служебният министър-председател Димитър Главчев

Оперираха основен играч на Фратрия

Емил Янчев тръгна в големия футбол под ръководството на Илиан Илиев

Бомба! Загорчич прави преврат в Славия

Златомир Загорчич е поискал от Младен Михалев, да отстрани Венци Стефанов и на негово място да дойде Андрей Желязков