3. Сливен с класика срещу Миньор (Раднево)

Сливен с класика срещу Миньор (Раднево)

Футболистите на елитния Сливен победиха с класическото 3:0 тима на Миньор (Раднево) в контролна среща, играна на стадион "Хаджи Димитър" в Сливен. Любопитното е, че през първата част атмосферните условия бяха що годе добри, но двата отбора не успяха да си вкарат гол.

Футболистите на елитния Сливен победиха с класическото 3:0 тима на Миньор (Раднево) в контролна среща, играна на стадион "Хаджи Димитър" в Сливен. Любопитното е, че през първата част атмосферните условия бяха що годе добри, но двата отбора не успяха да си вкарат гол.

Цялото второ полувреме премина при проливен дъжд, но тогава падна и дъждът от голове. Първото попадение за домакините вкара Марков от дузпа в 60-ата минута. Вторият гол бе дело на Иса само 2 минути по-късно, а крайното 3:0 оформи Бакалов в 82-рата минута от мача. Райчо Райчев бе главен съдия на срещата. Това бе трета контрола за ОФК Сливен от началото на зимната подготовка и последна среща, преди тимът да замине за Анталия, където ще проведе втората част от зимната си подготовка.