3. Сливен и Локомотив (София) са 0:0 на полувреме

Сливен и Локомотив (София) са 0:0 на полувреме

Сливен и Локомотив (София) излязоха на почивка при резултат 0:0. Домакините могат да съжаляват повече за това, че не вкарах гол, тъй като бяха по-активният отбор на терена и имаха възможност за попадение. Още в 9-ата мунута Иван Стоянов направи ефектен пробив, но центрирането му бе уловено от Бонджулович

Сливен и Локомотив (София) излязоха на почивка при резултат 0:0. Домакините могат да съжаляват повече за  това, че не вкарах гол, тъй като бяха по-активният отбор на терена и имаха възможност за попадение. Още в 9-ата мунута Иван Стоянов направи ефектен пробив, но центрирането му бе уловено от Бонджулович.

Отново Стоянов пропусна да изведе Сливен напред в резултата в 12-ата минута, след като получи перфектен пас от капитана Коста Янев, но ударът му мина на сантиметри от вратата. Към 30-ата минута играта се поизравни и Локомотив опитаха да натиснат домакините, но без успех. Дарко Савич фаулира Стоянов в 24-ата минута и получи жълт картон, а 15 минути по-късно получи и второто си официални предупреждение и бе изгонен, след като си позволи да оспорва съдийско решение. В 42-ата минута на срещата македонецът Зоран Балдовалиев падна в наказателното поле на домакините, но съдията Станев не отсъди дузпа за гостите.