3. Славия загря за ЦСКА с победа над Академик

Славия загря за ЦСКА с победа над Академик

"Белите" се наложиха с минималното 1:0 над тима от "Б" група в контрола

Отборът на Славия победи с 1:0 втородивизионния Академик София в контролна среща, играна на едно от помощните игрища на стадиона в квартал "Овча купел".

Единственото попадение в мача отбеляза Цветан Тодоров от дузпа в средата на първото полувреме.

Старши треньорът на Славия Мартин Кушев пусна в игра два различни състава през двете полувремена, като даде шанс за изява предимно на играчи, които по-рядко влизат на терена в официалните мачове.

"Белите" посрещат лидера в класирането ЦСКА идния четвъртък в изключително интересен мач от 24-ия кръг на "А" група.

Сериозни проблеми за Локо Пловдив преди мача с Черноморец

Много футболисти ще отсъстват за 1/16-финалния сблъсък

Стоичков гласува в Париж, а Балъков в Палма де Майорка

И двамата коментираха днешния изборен ден

Задържаха футболист за нападение над журналист след скандал с купен вот на изборите

Вижте подробности за скандала

„Моряците“ с куп проблеми преди мача за Купата

Вижте какви са те

Треньорът на Черноморец (Бургас) си пожела футболен празник срещу Локо (Пловдив) за Купата

Ангел Стойков обеща, че отборът му ще даде всичко от себе си

ЦСКА поднови тренировки без доста от играчите си

Отборът се готви интензивно за предстоящия мач за Купата на България срещу Добруджа