3. Скучно 0:0 между Беласица и Пирин (Гоце Делчев)

Скучно 0:0 между Беласица и Пирин (Гоце Делчев)

Беласица и Пирин (Гoце Делчев) не успяха да сe победят и завършиха наравно 0:0 в контролна среща, играна на стадиона в Марикостиново, предаде кореспондент на Novsport.com в Петрич. Дебют за Беласица направи дошлият от Левски нападател Мариян Огнянов, пред когото се откриха най-чистите положения в мача, но той на два пъти пропусна да се разпише. Най-чистото положение за играчите от Западната "Б" група бе в 58-ата минута, когато след удар на Златков топката рикошира в защитник и излезе в корнер.

Беласица и Пирин (Гoце Делчев) не успяха да сe победят и завършиха наравно 0:0 в контролна среща, играна на стадиона в Марикостиново, предаде кореспондент на Novsport.com в Петрич. Дебют за Беласица направи дошлият от Левски нападател Мариян Огнянов, пред когото се откриха най-чистите положения в мача, но той на два пъти пропусна да се разпише. Най-чистото положение за играчите от Западната "Б" група бе в 58-ата минута, когато след удар на Златков топката рикошира в защитник и излезе в корнер.

В поредна контрола Беласица показа, че не се намира в най-добрата си форма и ще изпитва сериозни трудности да остане в "А" група, след мачовете от втория полусезон.