3. Отличен Домовчийски донесе победата над Херта над Хамбургер

Отличен Домовчийски донесе победата над Херта над Хамбургер

Домакините от Херта започнаха в схема с един чист нападател в лицето на Воронин, тъй като Пантелич не бе в групата, но техният треньор Лусиен Фавър смени полузащитника Рафаел с Домовчийски на почивката. В 46-ата минута с първата си атака за второто полувреме берлинчани изравниха резултатас гол на Сисеро, а само три минути по-късно Домовчийски донесе победата на своя тим, като вкара второто си попадение от началото на сезона. Българинът направи добро впечатление в остатъка от мача, въпреки че положенията, които се откриха пред него не бяха много.

Отличен Валери Домовчийски донесе победата на неговия Херта над Хамбургер с 2:1  в мач от 13-тия кръг на немската Бундеслига. Срещата бе с превес за гостите през първите минути и още в 12-ата минута  тимут от Хамбургер поведе в резултата с гол на Младен Петрич.

След тази среща Херта заема 4-то място в класирането с 24 точки, а Хамбургер е пети с 23 точки.

Добрин Гьонов: Всяко начало си има край