3. Литекс се измъчи срещу Днепър, побеждава с 1:0

Литекс се измъчи срещу Днепър, побеждава с 1:0

Литекс изигра слаб мач и победи украинския Днепър с 1:0 в контролна среща, която се игра в турския курорт Анталия. Ловчанлии започнаха много силно мача и вкараха още във 2-ата минута, когато Том центрира към Сандриньо, а последният вкара топката във вратата на украинския тим. Гостите имаха шанс да се върнат в мача, но ударът в 30-ата минута на Назаренко бе уловен от Тодор Тодоров. В следващите минути украинците владееха инициативата на мача и се създадоха доста положения пред вратата на Литекс, които за радост на българските фенове бяха пропуснати. В 53-ата минута отново Назаренко бе в прожектора на светлините, след като излезе сам срещу Голубович, но ударът му излезе в аут. Само няколко минути по-късно отново Назаранко можеше да отбележи, но пак пропусна. Футболистите на украинския тим владееха инициативата до края на мача и можеха да вкарат попадение, но техните нападатели изпуснаха всичките положения. Това е последната контролна среща на ловешкия тим, който утре сутринта се прибира в България.

Литекс изигра слаб мач и победи украинския Днепър с 1:0 в контролна среща, която се игра в турския курорт Анталия. Ловчанлии започнаха много силно мача и вкараха още във 2-ата минута, когато Том центрира към Сандриньо, а последният вкара топката във вратата на украинския тим.

Гостите имаха шанс да се върнат в мача, но ударът в 30-ата минута на Назаренко бе уловен от Тодор Тодоров. В следващите минути украинците владееха инициативата на мача и се създадоха доста положения пред вратата на Литекс, които за радост на българските фенове бяха пропуснати.

В 53-ата минута отново Назаренко бе в прожектора на светлините, след като излезе сам срещу Голубович, но ударът му излезе в аут. Само няколко минути по-късно отново Назаранко можеше да отбележи, но пак пропусна.

Футболистите на украинския тим владееха инициативата до края на мача и можеха да вкарат попадение, но техните нападатели изпуснаха всичките положения. Това е последната контролна среща на ловешкия тим, който утре сутринта се прибира в България.

Иван Колев: Пет пъти излизаме сами срещу вратаря и нищо...

Ботев (Пд) пусна билетите за мача с Левски

От клуба припомнят, че в продажба са и пакетни пропуски за трите домакинства през октомври