3. Литекс победи Локомотив(Пд) с 3:1

Литекс победи Локомотив(Пд) с 3:1

Отборът на Литекс победи като гост Локомотив(Пд) с 3:1

Отборът на Литекс победи като гост Локомотив(Пд) с 3:1. Резултата откри Том в 18-та минута след удар от границата на наказателното поле. В 38-та Нифлор засече центриране с глава и направи 2:0 за тима от Ловеч. Домакините върнаха едно попадение дело на Сечков в 77-та минута и точно когато зрителите повярваха, че може да се стигне до равенство Бибишков реши спора с трети гол за Литекс в 89-та минута. През първото полувреме по -  деен беше тимът на Мъри Стоилов и успя да вкара два гола. През втората част Локомотив показа, че не е за подценяване и реализира няколко добри атаки. Голът на надеждата падна доста късно и "смърфовете" не можаха да обърнат мача.

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза