3. Купата на Изида пристигна в Добрич, Приятели я докосват

Купата на Изида пристигна в Добрич, Приятели я докосват

В Добрич пристигна купата, която в четвъртък вечерта ще бъде връчена на победителя в първото издание на футболния турнир “Изида къп”. С най-големи шансове да триумфира в надпреварата е новият лидер - тимът на Приятели

В Добрич пристигна купата, която в четвъртък вечерта ще бъде връчена на победителя в първото издание на футболния турнир “Изида къп”. С най-големи шансове да триумфира в надпреварата е новият лидер - тимът на Приятели, който е единственият състав без загуба в шампионата. Отборът има три точки аванс пред основните си конкуренти и му е необходима само една в последната среща с Добруджа. Приятели се изкачиха на върха благодарение на победата си с 6:1 над Ювентина. В другите срещи се получиха следните резултати: Рилци - Спейс 4:5, Барса - Мишел 3:4 и Добруджа - Манчестър сл. 3:0.

Последните срещи са на 28 май. В 19 часа Индекс ММ ще срещне Орловец. Час по-късно Варна чака Змеево, а в 21 часа е голямото дерби между Изида и ветераните на Черно море. Турнирът ще бъде закрит след последния мач между Приятели и Добруджа, който е с начало 22 часа. Футболистът Светослав Тодоров е поканен да връчи трофея. Организаторите на турнира от фирма Изида и БФС обещават запомнящ се финал на първото издание. Фойерверки ще озарят небето при закриването. За всички присъстващи ще има барбекю и бира Каменица.