3. Изида бие с 20:4, Приятели искат купата

Изида бие с 20:4, Приятели искат купата

24 гола паднаха на мач по време на футболния турнир за купата на Изида и БФС в Добрич. С това бе подобрен рекордния резултат в надпреварата. Домакините от Изида, които са начело във временното класиране, разбиха с 20:4 Змеево. С по 6 попадения в головата фиеста се отличиха бившите звезди на Добруджа Диян Божилов и Валентин Пейчев. Поредният си силен мач изнесе клубният президент на Изида Младен Матеев. Този път той опъна мрежата на съперниковата врата 4 пъти. Хеттрик реализира Петър Тосев, а един гол отбеляза и Валентин Ангелов. С добри асистенции за Изида се откроиха Георги Матеев, Юри Дойчев и Радослав Вардаров. Абсолютният атсайдер – Змеево, отбеляза попаденията си в последните минути на срещата. Хеттрик наниза Юсеин Азис, а четвъртият гол бе дело на Младен Петров.

Машината за голове в отбора на Черно море – Тошко Каменов, сега бе точен 5 пъти за успеха на неговия тим със 7:1 над Индекс ММ. Приятели плътно следват Изида, след като сега надделяха с 2:1 над Рилци. За победителите се разписаха Емил Атанасов и Величко Стоянов, а Димо Стоянов бе автор на гола на Рилци.

Първото издание на този турнир премина при много добра организация. До края на надпреварата остава вече по-малко от седмица. Получиха се много интересни и оспорвани мачове. Смятам, че ние трябва да завършим на първото място. Купата трябва да е наша, ако има феърплей. Остават ни два мача срещу Ювентина и Добруджа, които ще спечелим. Лидерът Изида ще играе с Черно море. Ако ние и домакините си спечелим срещите, то головата разлика ще определи крайният победител. Смятам обаче, че това ще сме ние”, заяви футболистът на Приятели Дамян Велков, който е играл за ПФК Добруджа.

В този кръг Барса победи Спейс с 4:2. Последните срещи от турнира ще бъдат следващата седмица.

Появи се кандидат за Локомотив Пловдив

Сериозен бизнесмен е проявил желание да влезе в Локомотив Пловдив и да поеме издръжката на клуба

НА ЖИВО: Крумовград - ЦСКА 1948, състави

Крумовград приема ЦСКА 1948 в среща от 11-ия кръг на футболното ни първенство

Александра Жекова ще е спортен психолог на юношеските национални гарнитури от U15 до U19

Световната и европейска шампионка по сноуборд, коуч и ментор на млади спортисти Александра Жекова се присъединява към екипа от експерти на БФС

Десподов: Губим трета поредна среща и е ясно, че трябва да реагираме

Българското крило Кирил Десподов направи добър мач за ПАОК, но тимът снощи претърпя поражение с 0:1 на свой терен от ФКСБ

Актьорът, изиграл Гунди, ще бъде специален гост на Ботев Пловдив - Левски

Актьорът Павел Иванов, който играе Георги Аспарухов, във филма "Гунди - Легенда за любовта" ще бъде специален гост на мача между Ботев Пловдив и Левски

Ветераните на Левски победиха Хасково на турнир в памет на Александър Костов

Ветераните на Левски победиха с 3:2 Хасково в демонстративен мач от турнира в памет на легендарното крило Александър Костов

Томаш: Ако си мислим, че сме голямата работа, ще имаме проблем

Старши треньорът на ЦСКА Александър Томаш даде пресконференция преди домакинството на Септември

Илиан Илиев: Треньорът има доста изисквания

Халфът на ЦСКА – Илиан Илиев-младши, сподели очакванията си преди домакинството на Септември София в събота