3. Хебър и Пирин приспаха зрителите с 0:0 на "Васил Левски"(ВИДЕО)

Хебър и Пирин приспаха зрителите с 0:0 на "Васил Левски"(ВИДЕО)

Двата отбора направиха много разочароващ мач в София

Хебър и Пирин завършиха наравно 0:0 в много безинтересен мач от 8-ия кръг в efbet Лига, който се изигра на Националния стадион "Васил Левски".

В първите минути на двубоя Хебър бе по-активният тим на терена. На трибуните на Националния стадион, за да наблюдава двубоя е и кандидатът за президент на БФС Димитър Бербатов, както и бившия национален селекционер Красимир Балъков.

В 24-ата минута Макрецкис центира към Преслав Йорданов, който обаче стреля неточно с глава.

В 53-ата минута Петър Занев центрира в наказателното поле, но Иван Тасев стреля в ръцете на Петър Дебърлиев. Андрей Йорданов опита да застраши вратата на Хебър, но изстрелът му беше блокиран в 62-ата минута.

В края на мача Пирин се настани в половината на домакините, но без да застраши Петър Дебърлиев. В 90-ата минута Радослав Цонев центрира от корнер, но защитата на Хебър се справи.

Хебър - Пирин 0:0

Стартови състави:

Хебър: Дебърлиев, Михайлов, Корнел, Бухал, Тонев, Търтов, Бонани, Кнежевич, Хамдиев, Есеиола, Манев

Пирин: Гоергиев, Дюлгеров, Йорданов, Бенгюзов, Велев, Тасев, Занев, Йорданов, Цонев, Хубчев, Макрецкис
Станислав Генчев: Левски не заслужаваше да загуби от Ботев (ВИДЕО)