3. Феновете на Левски отново против Емил Велев - този път с декларация

Феновете на Левски отново против Емил Велев - този път с декларация

Феновете на Левски изпратиха декларация до медиите във връзка с вчерашните викове против треньора Емил Велев. Привържениците продължават да отстояват своите позиции и заявиха, че една победа срещу аматьорски отбор не променя факта, че сегашният наставник на отбора не е този, който трябва да бъде.

Ето какво пишат феновете на „сините”:

"Само ЛЕВСКИ - европейски!

Сините от София победиха без особени проблеми аматьорския тим от Андора. Въпреки резултата, играта, особено през първата част, не бе на добро ниво. Виковете срещу треньора на ЛЕВСКИ - Емил Велев, които тръгнаха от всички сектори през първото полувреме, бързо бяха забравени от по-голямата част от публиката, когато дойдоха головете. Позицията на всички фенклубове обаче остана непроменена въпреки головете срещу аматьорския отбор.

Считаме, че мачът срещу аматьорите от Андора беше най-добрият момент за протест и да се напомни още веднъж, че не това е треньорът, който подобава на отбор като ЛЕВСКИ София. За много от нас остава и недоумението как, когато играта не върви, всички викат "оставка", а когато вкараме 2-3 гола на аматьорски отбор, нещата се обръщат на 180 градуса, а тези, които продължават да си отстояват позицията, стават "черните".

Дано тези, които вчера оттеглиха позицията си от първото полувреме, да са и на мачовете, когато играта няма да върви и да подкрепят отбора по същия начин, по който го правят при 4:0. А отборът със сигурност има голям потенциал, дано да го разгърне в следващите мачове и синята лавина отново да залее Европа."

Кметът на Враца: Обрахме картофите и се връщаме у дома

Калин Каменов показа чувство за хумор

Две жени ще свирят мачове за Купата на България

Кристина Георгиева и Християна Гутева получиха наряди за срещите от първия кръг на турнира

Красимир Балъков отрече, че ще поеме Хебър

Той определи като спекулации тиражираните информации

Новият шеф на Спартак Варна пред NS за бъдещето на клуба

Новият изпълнителен директор на Спартак Варна Иван Кирилов обяви двете си приоритетни цели

Венци Стефанов за Загорчич: Да отида с букет цветя?

Президентът на Славия обясни идеологията на клуба

Черно море играе контрола без Илиан Илиев

Спарингът ще бъде воден от Веселин Бранимиров

Камара с контузия след мача на Лудогорец с Локомотив (Пловдив)

Офанзивният халф влезе в лазарета

Кишишев хвали Илиан Илиев за работата му в националния

Бившият защитник чака две победи срещу Люксембург и Северна Ирландия

Напрежение в Спартак Вн заради забавени заплати

Член на УС на клуба лично е обещал на футболистите, че в четвъртък всичко ще им бъде платено и занапред плащанията ще са редовни