3. Димитър Пенев: Играхме въпреки ненормалните подвиквания по трибуните

Димитър Пенев: Играхме въпреки ненормалните подвиквания по трибуните

Старши треньорът на ЦСКА Димитър Пенев остана доволен от победата с 5:0 на ЦСКА над Балкан в Ботевград за Купата на България. Стратега обаче заяви, че обвини феновете, че не са се държали нормално. Пенев вероятно имаше предвид песните на феновете на „червените” против Александър Томов.

„Това е мач, който трябваше да изиграем сериозно, тъй като е турнирен. И всеки един отбор и от втора и от трета група имат желание ада играят в такива мачове. Балкан бяха амбицирани, но ние не трябваше да губим.”

Независимо от тези ненормални повиквания по трибуните от феновете. Предстои ни почивка., ще търсим някои нови момчета, с някои ще се разделим. Чужденците от днес са в почивка. В сряда ще играем отложен мач за Дублиращата група и след това ще говорим.”

След 2-3 дни ще дам един анализ на сезона. Всичко правихме в движение и аз съм доволен. В края на годината ще разберем и делата в Лозана, рекламни агенти, собственици и т.н.”, заяви Пенев.

Илиан Илиев: Бяхме почти перфектни! Стана истински празник за Варна!

Треньорът на Черно море бе много доволен от успеха в дербито срещу Спартак

Кириякос за призивите на феновете на Спартак (Варна): Всеки има право на мнение!

"Дузпата ни извади от равновесие", коментира той след загубата в "морското" дерби

Феновете на Спартак (Варна) призоваха Георгиу да си подаде оставката

"Соколите" загубиха от Черно море с 0:2

Венци Стефанов: Едва ли Загорчич е забравил телефона ми, може да ми се обади

Босът на Славия коментира нападките срещу него

Алекс Колев: Знаехме, че ни очаква тежък мач, тъй като Левски играе трудно тук

Нападателят все пак бе доволен от успеха над Славия

Заги с тежки критики към ръководството на Славия: Обстановката е трагична!

Той бе много разочарован след загубата от Левски

Генчев: Трябва да си извадим много поуки от този мач

Той все пак бе доволен от успеха над Славия

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч