3. Ботев (Враца) продължава уверено да върви към "Б" група

Ботев (Враца) продължава уверено да върви към "Б" група

Ботев (Враца) стартира с успех пролетния полусезон в Северозападната „В” група, след като врачани се наложиха с 3:0 при гостуването си на Трявна, предаде кореспондент на Novsport.com.

През първата част Ботев имаше предимство, но не успя да го материализира, като на два пъти Румен Рангелов можеше да се разпише от изгодни позиции. Бившият нападател на Локомотив (София) изкара червен картон на защитник на домакините, което предреши и крайният изход в мача.

В началото на второто полувреме се появи голмайсторът Ивайло Данчев, който впоследствие вкара два гола. Първо в 50-ата минута той засече центриране на Влади Стоянов, а десет минути по-късно отбеляза втория си гол с глава. Пет минути преди края на мача Румен Рангелов вкара първия си гол за Ботев след като отново облече фланелката на врачани, след като засече центриране на капитана Борисов.

След тази победа Ботев остава на върха в класирането с преднина от две точки пред преследвача Бдин (Видин).

Илиан Илиев: Не се чувахме цяла седмица с Илиан (ВИДЕО)