3. България помете Сан Марино при 15-годишните

България помете Сан Марино при 15-годишните

Тимът на Владислав Вутов с нов силен мач

Юношеският национален отбор на България до 15 години се разправи с връстниците си от Сан Марино, побеждавайки с 8:0 в мач от Турнира за развитие на УЕФА в Кипър.

За избраниците на селекционера Владислав Вутов това е втори успех в състезанието. Българите победиха в първия си мач тима на Армения с 1:0.

С по 3 гола се отличиха Виктор Добрев и Васил Иванов.

Още в 6-ата минута България поведе след като Виктор Добрев центрира от ъглов удар, а вратарят на съперника Фризони не успя да се намеси адекватно и топката попадна в мрежата.

В 18-ата минута отново Добрев бе точен за 2:0, а в 30-ата Дариус Дуролари отбеляза трето попадение за "лъвчетата“.

Само в рамките на 15 минути до края на полувремето централният нападател Васил Иванов успя да оформи хеттрик, с който направи резултата разгромен и България се оттегли на почивката с 6 гола преднина.

През втората част българският тим продължи да доминира тотално и в 60-ата минута и Виктор Добрев записа трето попадение на сметката си, с което резултатът стана 7:0.

Влезлият като резерва Николай Попов оформи крайния резултат с осмото попадение в мрежата на Сан Марино в 83-ата минута.

В последния си двубой от надпреварата тимът на селекционера Владислав Вутов ще се изправи срещу домакина Кипър. Мачът е на 4 декември от 14:30 часа

Съставът на България: 1. Александър Панайотов, 2. Кристиан Маринов (46 – 15. Димитър Кънев), 3. Виктор Иванов (46 – 19. Стоил Йорданов), 5. Ангел Тодоров (73 – 18. Петър Байраков), 8. Дариус Дуролари (73 – 16. Ястиян Георгиев), 17. Йоан Андреев, 20. Деан Несторов, 11. Денис Милетиев (46 – 10. Николай Попов), 13. Виктор Добрев, 14. Георги Марков, 9. Васил Иванов (68 – 7. Димитър Маринов).

В ЦСКА акцентират на тактическата подготовка преди Септември

ЦСКА продължава да се готви за предстоящия мач със Септември в събота

Двама от Славия аут за Черно море

Загорчич определи групата на Славия за домакинството на Черно море

Генчев: Сираков дойде в Дряново и ме убеди да подпиша с Левски

„В Левски пристигнах на 18“, спомня си треньорът на „сините“ Станислав Генчев

ЦСКА срещу Фратрия и столично дерби в осминафиналите за Купата на БФС при юношите

ЦСКА защитава своя трофей при старшата възраст, вижте пълния жребий

Станислав Генчев хвали Ивелин Попов (ВИДЕО)

Треньорът на Левски говори за Попето преди сблъсъка с Ботев (Пловдив)

Илиан Илиев събира националите в неделя

От БФС обявиха пълната програма на България за мачовете с Люксембург и Северна Ирландия