3. Арда мисли за топ 3

Арда мисли за топ 3

Етър гостува в Кърджали днес

Днес от 15:15 ч. Арда приема Етър в първия мач за деня от родния шампионат. Главен съдия на мача в Кърджали е Венцислав Митрев.

Домакините са във впечатляваща форма от четири поредни победи, с което се изкачиха до 5-о място в класирането.

При нов успех днес тимът на Александър Тунчев ще събере 22 т. и ще изпревари с една четвъртия ЦСКА, като ще се изравни с третия Левски.

Арда е изиграла 9 мача досега – с един по-малко от ЦСКА и Левски.

Етър е последен с 4 т., колкото има и Славия. Отборът остана без треньор, след като се раздели с Емануел Луканов.

На „Арена Арда“ „виолетовите“ ще бъдат водени от досегашния помощник-треньор Марин Стефанов, а от клуба разкриха, че се водят преговори за нов наставник.

Тимът от Велико Търново ще бъде без Валери Христов, който получи червен картон при загубата от Пирин (0:2) в четвъртък.

Илиан Илиев: Не се чувахме цяла седмица с Илиан (ВИДЕО)