2. Баскетбол
  3. Над 1000 медала и 150 купи ще получат учениците в ученическите спортни игри

Над 1000 медала и 150 купи ще получат учениците в ученическите спортни игри

На квалификационния етап взеха участието над 15 000 ученици от столичните училища

Стартираха Ученическите спортни игри за област София – град. На квалификационния етап   взеха участието над 15 000 ученици от столичните училища. Главен организатор на състезанията тази година е Спортен клуб „Левски”, под ръководството на първия зам. председател Люсиен Велчев с партньорството на Столична община и РИО София.

-          Хандбал.

Победителите в отделните дисциплини ще получат над 150 купи, над 1000 медала и грамоти, а първенците ще представляват Столицата на националните състезания през май.

Реал Мадрид с втора поредна победа в Евролигата

Реал Мадрид записа втора поредна победа в Евролигата, испанците надиграха у дома тима на Цървена звезда

Резултати от НБА

Тази нощ се изиграха 10 мача от НБА

Балкан загуби от грузинци в Ботевград за Купата на ФИБА

Отборът от Ботевград отстъпи пред Кутаиси 2010 със 78:86

ЛеБрон и сина му влязоха в историята

Шампионът в Националната баскетболна асоциация Бостън Селтикс откри новия сезон с успех срещу Ню Йорк Никс със 132:109

Стеф Къри изпревари Леброн Джеймс по приходи

Звездата на Голдън Стейт Уориърс Стеф Къри ще печели най-много сред всички състезатели в Националната баскетболна асоциация

Спартак Плевен със загуба в Европа

Спартак Плевен загуби гостуването си на английския Нюкасъл Ийгълс

Без Везенков, но с рекорден брой чужденци в НБА

Рекордните 125 чуждестранни играчи ще започнат сезон 2024/25 в Националната баскетболна асоциация

Рилски спортист с трета поредна загуба в турнира за Купата на ФИБА Европа

Баскетболният шампион на България Рилски спортист отстъпи пред френския Льо Портел с 60:80