2. - Българи в чужбина
  3. Топузаков и Телкийски играха при равенството 1:1 на Апоел (Тел Авив) с Апоел (Кирят Шмона)

Димитър Телкийски и Елин Топузаков играха при равенството 1:1 на техния Апоел (Тел Авив) с Апоел (Кирят Шмона) в среща от 14-ия кръг на израелската Първа дивизия. Топчо започна титуляр, но получи червен картон в 88-ата минута, а Телкийски влезе като резерва в 71-ата минута на мястото на Абутбул. Домакините поведоха в резултата с гол на Йебоа в 73-ата минута, но гостите от Кирят Шмона изравниха в 88-ата минута, след като Елин Топузаков спъна Хасарма в пеналта. След тази среща Апоел заема 3-то място в класирането с 23 точки и мач повече.

Топузаков и Телкийски играха при равенството 1:1 на  Апоел (Тел Авив) с Апоел (Кирят Шмона)
Димитър Телкийски и Елин Топузаков играха при равенството 1:1 на техния Апоел (Тел Авив) с  Апоел (Кирят Шмона) в среща от 14-ия кръг на израелската Първа дивизия. Топчо започна титуляр, но получи червен картон в 88-ата минута, а Телкийски влезе като резерва в 71-ата минута на мястото на Абутбул. Домакините поведоха в резултата с гол на Йебоа в 73-ата минута, но гостите от Кирят Шмона изравниха в 88-ата минута, след като Елин Топузаков спъна Хасарма в пеналта. След тази среща Апоел заема 3-то място в класирането с 23 точки и мач повече.
Шльонск с Петров, но без Петков, загуби от Лех при визитата си (ВИДЕО)