2. - Българи в чужбина
  3. Рангелов титуляр при загуба на Макаби Тел Авив

Рангелов титуляр при загуба на Макаби Тел Авив

Българският нападател получи жълт картон и бе заменен в 71-ата минута на поражението с 0:3 от лидерите в Израел

Българският нападател Димитър Рангелов започна като титуляр за своя Макаби Тел Авив, който загуби с 0:3 от Макаби Хайфа последната среща от 16-ия кръг на израелското първенство.

Бившият стрелец на Борусия (Дортмунд) получи жълт картон, но не се отчете с попадение и бе заменен в 71-ата минута от Ювал Авидор.

Головете за домакините реализираха Тауата (’34), Еиал Голаса (’40) и Владимер Двалишвили (’55).

След успеха Макаби Хайфа остана лидер във временното класиране с актив от 37 точки, докато Макаби Тел Авив е трети с осем точки по-малко след 16 изиграни мача.