2. Втора лига
  3. Пирин (ГД) последен на турнир в Македония

Пирин (ГД) последен на турнир в Македония

Пирин (ГД) завърши на четвъртото последно място на турнира "Вуко Каров" в Кавадарци (Македония), предаде кореспондентът на Novsport.com.

Неврокопчани завършиха 1:1 в редовното време с Ренова (Кратово) на полуфинала,  а при дузпите загубиха  с 7:8. Единственото попадение в редовното време за българския тим вкара Виктор Шишков.

За Пирин (ГД) пропуски от бялата точка направиха Калайджиев и Тафров. В мача за третото място Пирин (ГД) загуби от домакините от Тиквеш с 0:1.

Финалът също бе решен с дузпи, а победител стана Силекс ( Кратово). Двукратния шампион на Македония победи с 4:1 Ренова (Тетово) след 0:0 в редовното време. Финалът бе ръководен от най-добрия съдия на Западната ни съседка Александър Ставров, който ръководи мача Рома-ЦСКА в Лига Европа. Това бе 13-то издание на турнира в Кавадарция след близо 7 години прекъсване.

Петър Колев е новият треньор на Марек

Колев заменя на поста Анатоли Нанков

Чиликов иска двама нови в Дунав

Треньорът държи да се гради отбор за следващата година

Беласица скочи срещу съдия

Втородивизионният Беласица Петрич излезе с официална позиция относно съдията Валентин Железов, който ръководи мача им с Несебър, завършил 0:0

Добруджа победи с 1:0 Локо ГО преди сблъсъка с ЦСКА