2. Втора лига
  3. Несебър с класическа загуба в Разград

Несебър с класическа загуба в Разград

Ради Здравков вече има 4 победи в 5 мача начело на Лудогорец II

Лудогорец II победи Несебър с класическото 3:0 в последния мач от XXII кръг на Втора лига.

Срещата се игра в Разград, на „Лудогорец Арена”, а резултатът откри Жак Пехливанов, който си вкарал автогол в 29-ата минута.

Само четири по-късно пък точен бе Александър Василев, докато Олег Димитров оформи крайното 3:0 в 84-ата минута с дебютното си попадение през сезона.

Така дубълът на шампионите записа четвърти успех в пет мача под ръководството на Ради Здравков, след минималната загуба с 0:1 от Локомотив (София) в миналия кръг.

Лудогорец II вече е на десето място с 30 точки, но вече има само с две по-малко от шестия Несебър.

Лудогорец II игра в състав: Васил Симеонов, Кристиян Димитров, Светослав Ковачев, Томас Цвятков, Славчо Шоколаров, Антонио Георгиев, Ивайло Климентов, Кристиян Григоров, Петър Петров, Преслав Петров, Александър Василев. В игра като смени влязоха още Олег Димитров, Денислав Александров и Андриан Димитров.

Бившият треньор на Литекс Ален Тупаич е пред завръщане в България

Специалистът притежава Про Лиценз и за последно бе начело на "оранжевите"

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига