2. Втора лига
  3. Любимец се опълчи новака Видима

Любимец се опълчи новака Видима

“Видима-Раковски” завърши наравно 0:0 с отбора на “Любимец” в контролна среща, играна в Севлиево. Възпитаниците на Димитър Тодоров бяха по-активните на терена през целия мач, но така и не стигнаха до гол, пише сайтът на новаците в родния елит.

През първото полувреме удари на Цветомир Панов, Анатоли Тодоров и Ангел Русев не намериха целта, прелитайки встрани от вратата. В 57-та минута Кирил Михайлов вкара топката в мрежата, но преди това беше отсъдена засада. На три пъти Добри Добрев обстрелва опасно вратата на съперника, но стражът на гостите с отлични прояви опази мрежата си. В края на мача удар на Стефанов от “Любимец” беше спасен от вратаря Димитър Пантев, след което топката се отби в гредата.

“Видима-Раковски” започна в състав:
Димитър Пантев, Цветомир Панов, Траян Траянов, Самет Ашимов, Александър Бранеков, Георги Стойчев, Николай Цветков, Владимир Владимиров, Анатоли Тодоров, Николай Владинов, Ангел Русев.

След почивката в игра се включиха и Кирил Михайлов, Добри Добрев, Атанас Пашкулев, Васил Велев, Борислав Гюлеметов, Петър Трифонов, Мартин Димов, Любомир Чернев, Атанас Въргов, Станимир Андонов и Костадин Аджов.

В събота е следващата контролна среща на “Видима-Раковски” - срещу “Етър” във Велико Търново.