3. Кметът на Криводол спаси Ботев от разпадане

Кметът на Криводол спаси Ботев от разпадане

Кметът на Община Криводол Николай Иванов временно успя да спаси тима от разпад. Както е известно, в клуба няма пари и дори се заговори, че отборът може да не започне участието си в пролетния полусезон на Западната „Б" група.

Сред играчите също назряваше бунт и вчерашната проверка с Ком-Миньор бе пред провал. Нещата обаче се обърнали на 180 градуса след намесата на градоначалника, който наредил играчите незабавно да получат дължимите им суми.

Това временно свали напрежението в отбора, който в крайна сметка се яви за контролата в Драганица и загуби от комшиите от Ком-Миньор с 1:2.

На стадиона в Драганица берковчани се наложиха с 2:1 над Ботев (Криводол). Гостите откриха резултата с далечен удар на дошлия на проби от Белите орли Стоян Тодоров-Бастен. Ганаецът Готфрид изравни след самостоятелен пробив, а Стефан Тодоров донесе успеха на домакините. Заради студа и обилния сняг контролата бе от две полувремена по 35 минути.

В събота берковчани връщат визитата на стадиона в с. Краводер.

Чиликов иска двама нови в Дунав

Треньорът държи да се гради отбор за следващата година

Беласица скочи срещу съдия

Втородивизионният Беласица Петрич излезе с официална позиция относно съдията Валентин Железов, който ръководи мача им с Несебър, завършил 0:0

Добруджа победи с 1:0 Локо ГО преди сблъсъка с ЦСКА