2. Втора лига
  3. Доростол 2003 записа втора загуба през подготовката

Доростол 2003 записа втора загуба през подготовката

Втора загуба срещу отбор от Източната "Б" група регистрира Доростол 2003 през подготовката си за предстоящия пролетен полусезон на първенството. След като загубиха от борещия се за влизане в "А" група тим на Калиакра Каварна (0:3) , този път момчетата на Георги Иванов – Геша отстъпиха на Черноморец (Балчик) с 2:4.

Двубоят се изигра на заледения терен на стадиона в Албена. Балчиклии поведоха в резултата с ранен гол в 6-та минута. Десетина минути по-късно силистренци изравниха резултата, чрез гол на едно от новите попълнения на отбора – халфа Емануил Методиев.

До края на полувремето все пак отборът на Черноморец отбеляза нови два гола и двата тима се оттеглиха на почивка при резултат 1:3. В 55-та минута на срещата друг нов играч на „доростолци” Радостин Йосифов намали резултата до 2:3.

В края на мача силистренци получиха четвърти гол във вратата си.

Ето и всички играчи на гостите взели участие в сблъсъка: Веселин ДИМИТРОВ; Ивелин ПАВЛОВ, Боян НИКОЛОВ, Радостин ЙОСИФОВ, Мирослав НАЧЕВ; Даниел ГЕОРГИЕВ, Мартин РУСЕВ, Емануил МЕТОДИЕВ; Светлин СТЕФАНОВ, Беадир БЕАДИРОВ, Тихомир ЧЕНЕШКОВ, Марин РАДУКАНОВ, Ерсен ОСМАН, Добромир БОНЕВ, Ерхан МЕХМЕД, Димитър ЗЛАТЕВ.

Следващата контрола на Доростол 2003 е на 10.02 (сряда) срещу друг отбор от Североизточната В група – Шабла. Срещата ще се играе на един от помощните терени в Каварна.

Чиликов иска двама нови в Дунав

Треньорът държи да се гради отбор за следващата година

Беласица скочи срещу съдия

Втородивизионният Беласица Петрич излезе с официална позиция относно съдията Валентин Железов, който ръководи мача им с Несебър, завършил 0:0

Добруджа победи с 1:0 Локо ГО преди сблъсъка с ЦСКА