2. Втора лига
  3. Черноморец победи Калиакра в контрола (ВИДЕО)

Черноморец победи Калиакра в контрола (ВИДЕО)

"Акулите" постигнаха успех с 2:1

Отборът на „Черноморец-Бургас“ победи тима на „Калиакра“ Каварна с 2:1 в контролна среща, играна на кампуса „гнездо на акули“.

Бургазлии бяха по-активния отбор като създадоха много голови положения, но успяха да реализират само 2 от тях. Автор на първото попадение стана Яник Боли 42-та минута, след хубав далечен изстрел.

През втората част старши треньорът на бургазлии пусна в игра почти изцяло нов състав. В 75-та минута черноморци поведоха с 2:0, след попадение на Нилтон, който кара проби в клуба. Голът за гостите дойде 10 минути преди края на среща, когато централният им нападател Фока се възползва от грешка в защитата и успя да преодолее бургаския страж за 2:1.

Състав на Черноморец: Колев, Терзиев, Дянков, Филипов, Фо-Поре, Цонков, Балтанов, Гаел, Траянов, Боли, Стоянов /Пехливанов, Трифонов, Башлиев, Паланков, Балджийски, Юсеф, Йорданов, Лола, Георгиев/

Следващата контрола на „акулите“ е на 16-ти февруари /събота/ от 11 часа срещу тима на „Раковски“. Мястото на срещата ще бъде уточнено допълнително.

Етър излъга Добруджа като гост, Монтана надви дубъла на Лудогорец (ВИДЕО)