Арда замина за лагер в Балчик с 19 футболисти

Стамен Белчев определи групата непосредствено преди мача с Черноморец

Футболистите на Арда заминаха днес за Балчик, където ще проведат последната си тренировка, преди срещата с Черноморец.

Треньорът Стамен Белчев взе на лагер 19 футболисти, като основният състав ще бъде обявен преди двубоя.

Срещата от XXIII кръг на Втора лига е от 20:00 часа в гр. Балчик на 8 април (понеделник).

Феновете на Арда ще могат да следят развитието на мача и в официалната страница на кърджалийския отбор в социалната мрежа Фейсбук, а двубоят ще бъде предаван пряко по Диема спорт, напомнят от клуба.

За главен рефер бе определен  Георги Гинчев, а негови помощници ще са Илиян Капарашев  и Милен Арабаджиев. Четвърти съдия ще е Калоян Кирилов, а съдийски наблюдател – Борис Борисов .

Групата на Арда за мача с Черноморец: Иван Караджов, Веселин Ганев, Пламен Крумов, Васил Добрев, Иван Коконов, Архан Исуф, Вълчан Чанев, Ивайло Найденов, Деян Лозев, Ахмед Осман, Петър Христов, Димитър Законов, Венцислав Бенгюзов, Веселин Марчев, Димитър Алексиев, Митко Плахов, Атанас Кръстев, Лукас Мартинс и Венцислав Христов.

Желев: Мачът с Добруджа е дерби за челните позиции

Треньорът на Етър говори преди мача с Добруджа

Бившият треньор на Литекс Ален Тупаич е пред завръщане в България

Специалистът притежава Про Лиценз и за последно бе начело на "оранжевите"

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига