2. - ЦСКА
  3. ЦСКА U19 с равенство в Разград

ЦСКА U19 с равенство в Разград

Юношите старша възраст на ЦСКА завършиха наравно 1:1 като гости на Лудогорец U19 в Разград

Юношите старша възраст на ЦСКА завършиха наравно 1:1 като гости на Лудогорец U19 в Разград. Двубоят от XXI кръг на Елитната група до 19 години се игра на стадион "Балканфарма". Армейците излязоха напред в резултата в 35-тата минута, когато играч на домакините си отбеляза автогол. Минута преди края на първото полувреме разградчани възстановиха равенството. През вторите 45 минути футболистите на Ивайло Станев създадоха няколко добри възможности за гол, но до такъв така и не се стигна и двата отбора се задоволиха с по 1 точка от мача. ЦСКА е лидер в Елитната група с 49 точки, а Лудогорец заема четвъртата позиция с 10 точки по-малко.