2. - ЦСКА
  3. ЦСКА спечели купа във Враца

ЦСКА спечели купа във Враца

Надеждите на ЦСКА родени 1997 година с треньор Альоша Димитров спечелиха първото място на турнир, който бе случай Деня на детето и празнка на Враца.

Армейците стигнаха до трофея след успех във финалната среща с 2:1 над Славия. Купата бе връчена на победителите лично от спортния министър Свилен Нейков. Футболистът на ЦСКА Кристиян Пешов бе обявен за най-полезен състезател на турнира, а острието на нашите Даниел Паунов бе голмайстор с три точни попадения.

Участие в тази надпревара взеха шест отбора, като това бяха ЦСКА, домакините от Ботев (Враца), Локомотив (София), Чавдар (Етрополе), Славия и Левски. В групите ЦСКА бе категоричен като се наложи с 5:0 над Ботев (Враца) и с 3:1 срещу Локомотив (София).