2. - ЦСКА
  3. Норвегия наказа Ирландия в края

Норвегия наказа Ирландия в края

В приятелска среща играна на "Авива стейдиъм" отборът на Норвегия се наложи с 2:1 срещу Ирландия. Двубоят отиваше към своя край при равенство 1:1, но в 86-ата минута гостите достигнаха до победно попадение и по този начин се поздравиха с успеха.

Състезаващият се за тима на ЦСКА ирландски нападател Килиън Шеридън не бе повикан от селекционера Джовани Трапатони.

Мачът започна много добре за домакините, които водеха с 1:0 още в 5-ата минута, след като Шейн Лонг бе точен от бялата точка. В 34-ата  минута обаче равенството бе възстановено, а точен за норвежците бе Педерсен.

Срещата отиваше към своя край, когато в 86-ата минута Ерик Хюсклеп прати за втори път топката в мрежата на Шей Гивън и по този начин осигури успеха на Норвегия. По този начин норвежците се върнаха на победния път, след като преди мача с Ирландия бяха регистрирали загуба от Хърватска в друга контрола.

ЦСКА: Билетите за Вечното дерби в продажба от утре