2. - ЦСКА
  3. Левски би ЦСКА с 2:0 на "Армията"

Левски би ЦСКА с 2:0 на "Армията"

Юношите старша-възраст на Левски (набор 1991 г.) победиха като гости вечния съперник ЦСКА с 2:0, в първа четвъртфинална среща на държавното първенство, която се игра днес на стадион „Българска армия".

Реваншът е на 16 юни от 18,00 ч. на „Герена".

В 35-та минута след контраатака Костадин Аджов откри резултата - 0:1. В началото на второто полувреме Мишел Георгиев от Левски засече със страхотна задна ножица едно центриране, но топката срещна гредата. Малко по-късно той получи втори жълт картон и бе отстранен от игра.

В 84-тата минута Кристиан Живков нахлу по лявото крило и отбеляза втория гол - 0:2. Малко по-късно Левски остана и с 9 души на терена, след като Костадин Аджов също получи червен картон. Страхотен мач направи вратаря на Левски Ивайло Василев, който отчая домакините със авторитетните си намеси.

ЦСКА - Левски 0:2