2. - ЦСКА
  3. Две победи за юношите на ЦСКА

Две победи за юношите на ЦСКА

„Армейците“ до 17 и до 19 години с успехи в съботния ден

ЦСКА U19 победи Берое с 3:2 в осмия си мач от сезона в Елитната група, който се игра на стадион "Локомотив" в Стара Загора.

Домакините излязоха напред в резултата от дузпа в 21-та минута, а четири по-късно отново от наказателен удар Мартин Смоленски изравни.

В средата на второто полувреме Берое поведе за втори път. Армейците обаче показаха характер и стигнаха до пълен обрат.

В последните 10 минути Йоан Бауренски беше точен за 2:2, а Смоленски се разписа за 3:2 и осигури победата на ЦСКА.

Такава постигнаха и „червените“ юноши до 17 години, победили Сокол (Марково) с 2:1 като гости в среща от седмия кръг на Елитната група.

И трите попадения бяха отбелязани през второто полувреме.

Цветомир Цанев изведе армейците напред в резултата, а домакините успяха да изравнят. Победния гол реализира Калоян Стоилов.

Тимът на ЦСКА игра с 10 души в последните 5 минути на двубоя, защото Мартин Сотиров бе изгонен, след като получи втори жълт и респективно червен картон.