3. Григор падна на двойки

Григор падна на двойки

Заедно с брата на Анди Мъри

Григор Димитров заедно с партньора си Джейми Мъри загубиха мача си на двойки от британеца Нийл Скупски и австралиеца Майкъл Винъс с 5:7, 5:7 на старта на силния турнир в Торонто на твърди кортове.

Димитров и братът на Анди Мъри започнаха силно мача, като направиха ранен пробив и поведоха с 3:0 в първата част. В седмия гейм обаче съперниците им върнаха пробива, изравниха, а след това още веднъж взеха подаването на двойката за 6:5, след което приключиха частта на собствен сервис.

Втората част се разви различно, като Григор Димитров и Мъри изоставаха в резултата при 1:3 още в началото. Този път обаче двамата върнаха пробива и изравниха - 4:4. Така отново решаващ се оказа 11-ия гейм, в който Скупски и Винъс направиха пробив, а след това спечелиха сервиса си за ново 7:5.

Нийл Скупски и Майкъл Винъс се класираха за втория кръг, където ще срещнат двойката Марсело Аревало (Ел Салвадор) и Мате Павич (Хърватия).

На сингъл Григор Димитров пропусна първия кръг като поставен под номер 7 в схемата на турнира и в следващата фаза ще играе срещу победителя от двубоя между квалификантите Ринки Хиджайката от Австралия и японеца Таро Даниел, като срещата между двамата е днес.

Чех обърна и изхвърли Гришо във Виена (ВИДЕО)

Това са добри новини за българина, който се бори за място в Торино

Гришо отвя китаец на старта във Виена (ВИДЕО)

Българинът победи с 2:0 сета и продължава напред на турнира от сериите 500

Елизара Янева победи световната №384  за 1/4-финал в Испания

Елизара Янева постигна страхотна победа и се класира за четвъртфиналите на сингъл на турнира на твърди кортове за жени в академията на Хуан Карлос Фереро във Вилена (Испания) с награден фонд 15 хиляди долара

Вики Томова отпадна в Токио

Виктория Томова отстъпи пред рускинята Диана Шнайдер с 2:6, 2:6 във втория кръг на тенис турнира в Токио