2. Монтана
  3. Монтана нанесе седмо поредно поражение на Видима

Монтана нанесе седмо поредно поражение на Видима

Монтана записа трета победа в „А” група. Тимът на Атанас Джамбазки победи Видима с 1:0 като гост. Поражението за отбора от Севлиево пък е седмо поред. Единственият гол на стадион „Раковски” отбеляза Атанас Чепилов през първото полувреме.

В 5-ата минута на срещата Видима можеше да открие резултата в своя полза, но Христо Иванов спаси удар на Александър Бранеков при ъглов удар.

В 39-ата минута гостите стигнаха до попадението си. Вратарят Пламен Илиев не се намеси убедително при центриране и Чепилов не сгреши от непосредствена близост.

В началото на втората част Видима се опита да стигне до изравнителен гол, но така и не успя да го стори.

В 56-ата минута Пламен Илиев се реабилитира за грешката при гола на гостите, спасявайки шут на Луис Едуардо.

До края неточни удари на Заков и Андонов оставиха резултата непроменен и Монтана спечели трите точки.

След мача Видима е последен с 5 точки в актива си, колкото има и Миньор. Двата тима са на 3 точки от 13-ия Академик. Монтана е 10-и с 12 точки и диша спокойно.

Видима-Раковски – Монтана 0:1
Чепилов 39’

Видима: Илиев, Панов, Бранеков, Траянов, Пашкулев, Стойчев, Владимиров, Велев (61-Въргов), Пекин (78-Владинов), Русев (59-Андонов), Заков

Монтана: Хр. Иванов, Мечечиев, Жеков, Трифонов, Личков, Гаджев, Илиев, Мичев, Едуардо (59-Антонов), М. Иванов (66-Христов), Чепилов (80-Наков)

Жълти картони: Бранеков (В)
Съдия: Димитър Андреев
Стадион: „Раковски”, Севлиево

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

Мадански: ЦСКА е най-силният отбор в България

„Тази година сме решили да не печелим Купата“, заяви с усмивка спортният директор на Монтана

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...