2. Монтана
  3. Монтана и Светкавица не излъчиха победител в контрола (снимки)

Монтана и Светкавица не излъчиха победител в контрола (снимки)

Двата тима завършиха наравно 1:1 на стадион "Огоста"

Отборите на Монтана и Светкавица (Търговище) направиха равностоен мач завършил без победител - 1:1.

Това бе първата проверка от началото на лятната подготовка на монтанци, която се игра на стадион “Огоста”. Домакините можеха да открият резултата оше във втората минута, ако Йордан Тодоров бе успял да засече на празна врата центриране от дясно на Самир Аясс. Това обаче направиха гостите в 14-та мин. Тогава Велимир Иванович бе изведен в наказателното поле на Атанас Аршинков, излъга вратаря и изпрати топката в мрежата му.

Падналият на полувремето дъжд явно подейства освежително на футболистите на Монтана, които натиснаха и след два неуспешни опита на Йордан Тодоров и Димитър Воденичаров да вкарат гол от фаул последният все пак изравни. В 67-та мин. Георги Пашов центрира отдясно и Воденичаров с глава направи вратаря Мирослав Григоров безпомощен. Малко след това силен далечен изтрел на Мартин Сечков мина на сантиметри от гредата. В 81-та мин. Кристиян Методиев пропусна за Монтана, а в самия край на мача с пропуск се “отличи” и Халил от Светкавица.

Монтана – Светкавица 1:1

Монтана: Аршинков, Мечечиев, Ковачев, Димов, Лахчев, Тодоров, Петков, Аясс, Воденичаров, П. Петров, Антонов (Яначков, С. Георгиев, Пашов, Гущеров, Сечков, Г. Василев, Методиев, Беров, Станев). ТРеньор: Атанас Джамбазки.

Светкавица: Ив. Георгиев, Станков, Венков, Траянов, А. Димитров, Михайлов, Иванович, Пасков, И. Петров, Шоколаров, Кр. Димитров (Григоров, Кънев, Граматиков, Илиев, Йорданов, Генев, Стоянов, Хайредин, Неман, Хасанов, Дамянов, Халил). Треньор: Георги Иванов-Геш.

Голмайстори: 0:1 Велимир Иванович (14), 1:1 Димитър Воденичаров (67).
Гл. съдия: Петър Милков
Помощници: Николай Малджански, Веселин Найденов.

Стадион: “Огоста” - 200 зрители

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

Мадански: ЦСКА е най-силният отбор в България

„Тази година сме решили да не печелим Купата“, заяви с усмивка спортният директор на Монтана

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...