2. Лудогорец
  3. Разгром за младежите на Лудогорец срещу ПСЖ

Разгром за младежите на Лудогорец срещу ПСЖ

Българските момчета отстъпиха с 1:8 на „Герена“

Младежката формация на Лудогорец претърпя тежка загуба от юношите на ПСЖ. На стадион „Георги Аспарухов“, българите загубиха с 1:8, след като бяха тотално надиграни от френските си връстници.

Първото попадение падна още в 9-та минута, като негов автор беше Есенде. След точно 20 минути синът на легендарният футболист Джордж Уеа – Тимъти удвои аванса на своя отбор. Три минути по-късно Есенде отбеляза трети гол.

В 38-та минута Денислав Александров отбеляза почетното попадение за Лудогорец, но две минути по-късно Нкунку върна аванса от три гола за ПСЖ.

В 48-та минута отново Уеа вкара във вратата на Даниел Наумов, a w 71-та минута Ерол Дост от състава на Лудогорец получи втори жълт картон, което доведе до нови два гола във вратата на българите – на Нкунку и Уеа.

Две минути преди края падна и осми гол, който бе дело на Диаби.

Така юношите на Лудогорец остават на последното място в групата си без спечелена точка, след като в първия кръг загубиха с минималното 1:0 от Базел. Лидери са швейцарците и ПСЖ с по четири точки, а зад тях Арсенал имат вече две.