2. Лудогорец
  3. Кешеру: Много е грозно да се загуби така такъв удивителен мач

Кешеру: Много е грозно да се загуби така такъв удивителен мач

Те вкарват във важните моменти, така протичат мачовете между малките и големите отбори, отбеляза румънецът

Нападателят на Лудогорец Клаудиу Кешеру смята, че загубата от Арсенал с 2:3 в самия край не е подхождала на неговия тим и нарече поражението „грозно в един удивителен мач”.

„Мачът трябваше да спре в 87-ата минута, за да стигнем до равенство. Много е грозно да се загуби по такъв начин след този удивителен мач. Положихме много усилия, целият отбор беше много добър, показа добра форма, добър манталитет, много тичахме. Показахме, че няма какво да се страхуваме от Арсенал, дори те да владееха топката доста повече от нас”, каза румънският национал след мача пред bTV Action.

Той отбеляза втория гол за Лудогорец в 15-ата минута, но посочи малките детайли и головете във важните моменти като разликата между разградчани и големите европейски грандове.

„През второто полувреме имахме повече чисти положени от тях, но накрая те показаха, че са голям отбор. Те имат играчи от страхотна класа, треньор им също, показаха, че са голям клуб. Вкараха в последните минути, както и ПСЖ. Така протичат мачовете между малките и големите отбори. Тези два мача са напълно различни. Играхме както трябваше да играем в първия мач и показахме, че можем да постигнем нещо. Бяхме много близо до точката, но имаме още малки неща да учим, за да сме част от голямата Шампионска лига. Трябва да владеем тези 5-10 минути, да се владеем там, да вкараме в ключовите моменти, както те направиха точно преди почивката. Имаме какво да правим, но не трябва да се срамуваме. Всички привърженици на Лудогорец могат да са горди с Лудогорец и цяла България може да е горда с Лудогорец”, емоционално каза Кешеру.

„За мен е много важно да вкарвам, да вкарам в най-големия турнир е страхотно”, завърши той.

НА ВЪРХА: Лудогорец е лидер след 2:0 над Ботев (Вр) (ВИДЕО)

Игор Йовичевич дебютира с 2:0 в Разград