2. - Лига Европа
  3. Живко Миланов и Апоел пребориха Астана на Мъри Стоилов (ВИДЕО)

Живко Миланов и Апоел пребориха Астана на Мъри Стоилов (ВИДЕО)

Кипърският тим започна с победа в групите на Лига Европа

Апоел (Никозия) с Живко Миланов в състава успя да стигне до победата с 2:1 при домакинския си мач срещу Астана на Станимир Стоилов в група "B" на Лига Европа.

Казахстанският тим направи добро първо полувреме, като успя да се оттегли на почивката с гол аванс. Футболистите на Мъри Стоилов показаха компактна игра в отбрана и не остави шансове на Апоел да застраши вратата, а в последната минута на редовното време реализираха гол. След центриране от фаул отбраната на домакините не изчисти добре, топката попадна при Неманя Максимович, който с удар извън пеналта, който не бе много силен, изненада Ватерман.

След почивката Апоел вдигна оборотите и в последния четвърт час успя да обърне нещата в своя полза. Винисиус вкара изравнителното попадение в 75-ата, а резервата Камарго бе точен малко преди края за крайното 2:1

В другия двубой от групата Олимпиакос стигна до минимален успех срещу швейцарския Йънг Бойс. Точен за гръцкия тим бе Камбиасо в 42-ата минута.

Фон Витри: Лудогорец може да стигне до елиминациите

Норвежкият защитник на Лудогорец говори след равенството с Виктория Пилзен

ПАОК и Десподов паднаха на „Тумба“(ВИДЕО)

Лондонският Челси разби вкъщи белгийския Гент

Какъв мач! Юнайтед пропиля аванс от два гола срещу Порто, но Магуайър спаси тима си от загуба в края (ВИДЕО)