2. - Лига Европа
  3. ЦСКА (Moсква) удари и Фейенорд - 3:1

ЦСКА (Moсква) удари и Фейенорд - 3:1

Руският ЦСКА (Москва) постигна важна победа с 3:1 над холандския Фейенорд в мач от Група "H: за Купата на УЕФА и е едноличен лидер с 6 точки от два мача. Гостите от Русия започнаха много активно срещата и още във 12-ата минута на мача Березуцкий откри резултата. В 28-ата минута холандците се добраха до равенството след попадение на бившия футболист на Барселона Джовани Ван Бронкхорст. Бразилският нападател на ЦСКА Вагнер Лов даде отново преднина на московци с гол в 39-ата минута. През втората част руският тим бе абсолютен господар на терена, а Лов вкара втория си гол в 81-ата минута, за да оформи крайното 3:1 в полза на ЦСКА.

Фон Витри: Лудогорец може да стигне до елиминациите

Норвежкият защитник на Лудогорец говори след равенството с Виктория Пилзен

ПАОК и Десподов паднаха на „Тумба“(ВИДЕО)

Лондонският Челси разби вкъщи белгийския Гент

Какъв мач! Юнайтед пропиля аванс от два гола срещу Порто, но Магуайър спаси тима си от загуба в края (ВИДЕО)