2. - Лига Европа
  3. Тотнъм тръгна с победа, Монако измъкна реми от Андерлехт (ВИДЕО)

Тотнъм тръгна с победа, Монако измъкна реми от Андерлехт (ВИДЕО)

Сон с първи голове за шпорите

Тотнъм стигна до обрат с 3:1 над азербайджанския Карабах на старта на група J от Лига Европа.

Двубоят в Лондон започна отлично за гостите. Още в седмата минута Алмейда реализира от дузпа. Нарушението бе на Трипие срещу Аголи.

"Шпорите" нанесоха бърз двоен удар към края на първата част. Тогава първо в 28-ата минута Сон реализира за 1:1 след центриране на Таунсенд.

Това бе първият му гол за клуба.

Вторият не закъсня и само 120 секунди след това състезателят от Южна Корея отбеляза, възползвайки се от чудесен пробив на Деле Али.

През второто полувреме двубоят бе открит и с положения пред двете врати. В 52-ата минута Лалана уцели греда за Тотнъм.

Все пак домакините стигнаха и до трето попадение. В 86-ата минута Ламела засече пас на Кейн за 3:1.

В другия двубой от групата резервата Траоре спаси Монако при гостуването на Андерлехт. Монегаските измъкнаха равенство с попадение в 85-ата минута.

Преди това Жиле бе дал преднина на Андерлехт с удар от воле в 11-ата.

Фон Витри: Лудогорец може да стигне до елиминациите

Норвежкият защитник на Лудогорец говори след равенството с Виктория Пилзен

ПАОК и Десподов паднаха на „Тумба“(ВИДЕО)

Лондонският Челси разби вкъщи белгийския Гент

Какъв мач! Юнайтед пропиля аванс от два гола срещу Порто, но Магуайър спаси тима си от загуба в края (ВИДЕО)