2. - Лига Европа
  3. Наводнен терен отложи за петък второто полувреме на головото шоу Ещорил - ПСВ (ВИДЕО)

Португалците водят с 3:2 след 45 минути игра

Мачът от Група Е на Лига Европа между Ешорил и ПСВ Айндховен бе прекъснат на почивката заради наводнен терен и ще бъде доигран в петък вечер.

Първата част бе истинско голово шоу с 5 попадения - 3:2 за домакините.

Нарсинг намери Мемфис Депай и звездата на холандския национален отбор от световното в Бразилия отблизо се разписа – 1:0. В 12-ата минута удар на Тозе рикошира коварно и заблуди вратаря Зоет за 1:1. Само две минути по-късно Вийналдум пусна за Нарсинг, който пак даде аванс на ПСВ – 2:1.

Ещорил не се предаде и направи пълен обрат до почивката. Куча засече отлично центриране на Тозе за 2:2 след половин час, а Диого Амадо използва центриране отдясно на Куча и за първи път португалците поведоха – 3:2.

На почивката шведският главен рефер Стрьомбергсон реши, че мачът няма да се поднови заради наводнения терен и двата отбора ще доиграят в петък.

По-рано днес в тази група Е Динамо Москва се класира напред след пета поредна победа, този път с 2:1 над Панатинайкос.

Норвежкият защитник на Лудогорец говори след равенството с Виктория Пилзен

ПАОК и Десподов паднаха на „Тумба“(ВИДЕО)

Лондонският Челси разби вкъщи белгийския Гент

Какъв мач! Юнайтед пропиля аванс от два гола срещу Порто, но Магуайър спаси тима си от загуба в края (ВИДЕО)