Нанси разби Фейенорд за едно полувреме

Френският Нанси буквално разби холандския гранд Фейенорд за едно полувреме. Това стана в мач от Група "H" за Шампионската лига. През първото полувреме мачът бе равностоен и двата тима играха предпазливо и логично нямаше много положение. През второто полувреме домакините се преобразиха и започнаха да правят атака след атака и резултатът не закъсня. В 47-ата минута Зерка отправи силен изстрел от 12 метра и направи резултата 1:0 в полза на домакините. В 53-ата минута Зерка отправи изстрел, а Тимер изби, но тогава Ферет отправи втори удар във вратата на холандците и топката влезе в левия ъгъл на вратата. Третото попадение бе дело на Хелдер в 85-ата минута. След този мач Нанси дели първото място в групата заедно с ЦСКА (Москва), като и двата има имат по три точки.

Френският Нанси буквално разби холандския гранд Фейенорд за едно полувреме. Това стана в мач от Група "H"  за Шампионската лига. През първото полувреме мачът бе равностоен и двата тима играха предпазливо и логично нямаше много положение. През второто полувреме домакините се преобразиха и започнаха да правят атака след атака и резултатът не закъсня. В 47-ата минута Зерка отправи силен изстрел от 12 метра и направи резултата 1:0 в полза на домакините. В 53-ата минута Зерка отправи изстрел, а Тимер изби, но тогава Ферет отправи втори удар във вратата на холандците и топката влезе в левия ъгъл на вратата. Третото попадение бе дело на Хелдер в 85-ата минута.

След този мач Нанси дели първото място в групата заедно с ЦСКА (Москва), като и двата има имат по три точки.

Шимунджа уверен: Имаме информация за Ботев (Пд)