2. - Лига Европа
  3. Младенов доволен от нивото на Баку

Младенов доволен от нивото на Баку

Тепърва обаче от ЦСКА ще изслушат и мнението на Иво Димов, който присъства на двубоя в Баку

В ЦСКА внимателно изгледаха в своя хотел мача между Баку и Мура от първия квалификационен кръг на Лига Европа, който приключи 0:0. От щаба на червените бяха единодушни, че въпреки нулевото равенство, краен победител ще е именно азерският тим. Все пак домакините не показаха някаква игра, която да стряска Стойчо Младенов и неговите помощници.

Треньорът на ЦСКА е останал доволен от факта, че Баку се е представил по-слабо от очакваното. Още две допълнителни неща накараха хората от ЦСКА леко да си отдъхнат - това, че мачът се игра при температура около 22 градуса, а на трибуните на стадион „Далга Арена" имаше малко зрители. Тепърва обаче от ЦСКА ще изслушат и мнението на Иво Димов, който присъства на двубоя в Баку да изгледа бъдещия противник на отбора.

Второто полувреме на мача съвпадна и с вечерята на червените в „Болу Термал Отел", като домакините го пуснаха в ресторанта на голям екран. Играчите обаче не проявиха голям интерес и след двадесетина минути се оттеглиха по стаите си. Единствено капитанът Тодор Янчев и Христо Янев останаха до края на мача и гледаха съперниците, с които им предстои да играят.

Старши треньорът на Баку Новруз Азимов заяви след двубоя с Мура, че футболистите му са подходили леко високомерно, но се надява, че това няма да се повтори в реванша.

Фон Витри: Лудогорец може да стигне до елиминациите

Норвежкият защитник на Лудогорец говори след равенството с Виктория Пилзен

ПАОК и Десподов паднаха на „Тумба“(ВИДЕО)

Лондонският Челси разби вкъщи белгийския Гент

Какъв мач! Юнайтед пропиля аванс от два гола срещу Порто, но Магуайър спаси тима си от загуба в края (ВИДЕО)