2. - Лига Европа
  3. Газят Дъндолк в Ирландия

Газят Дъндолк в Ирландия

Евентуалният съперник на Левски във втория предварителен кръг за влизане в групите на Лига Европа - Дъндолк, допусна тежко поражение с 3:0 като гост на Бохемианс в мач от ирландското първенство.

Евентуалният съперник на Левски във втория предварителен кръг за влизане в групите на Лига Европа - Дъндолк, допусна тежко поражение с 3:0 като гост на Бохемианс в мач от ирландското първенство. Загубата идва само седмица преди гостуването на люксембургския Гревенмахер в мач от първия предварителен кръг за влизане в групите на Лига Европа.

Дъндолк беше без вратаря си Питър Чери и Лиъм Бърнс, които са контузени. Те започнаха добре мача и при малко повече късмет можеха да поведат в резултата, след центриране на Фахрудин Кудузович, който намери Нийл Фен, чийто удар обаче не намери целта.

Усилията на домакините се увенчаха с гол пет минути след началото на второто полувреме, когато Грийн вкара за 1:0. Нещата за Дъндолк се влошиха в края на мача, когато резервата Мак Гоуан получи червен картон, а Бохемианс стигна до нови два гола, пише "Меридиан Мач".

ДЪНДОЛК: Грег, Кели, Хатсуел, МакГуин (62 - Каупи, Милър, Мелиган, Брийн, Махер, Кудузович, Фен, Гейнър (80 -МакГоуан)

Фон Витри: Лудогорец може да стигне до елиминациите

Норвежкият защитник на Лудогорец говори след равенството с Виктория Пилзен

ПАОК и Десподов паднаха на „Тумба“(ВИДЕО)

Лондонският Челси разби вкъщи белгийския Гент

Какъв мач! Юнайтед пропиля аванс от два гола срещу Порто, но Магуайър спаси тима си от загуба в края (ВИДЕО)