2. - Лига Европа
  3. Екзекуторът на Левски почти сигурно ще се прости с Лига Европа

Екзекуторът на Левски почти сигурно ще се прости с Лига Европа

Спартак Търнава загуби от Локомотив Москва, другият тим от руската столица - Спартак, постигна позитивен резултат в първия си мач срещу Легия

Руският Локомотив (Москва) се добра до ценен успех в първия си мач от плейофния кръг на Лига Европа, след като надви с 2:0 пред собствена публика екзекутора на българския колос Левски от тазгодишното издание на турнира – Спартак Търнава. Срещата се проведе на стадион „Локомотив” и приключи с очакван домакински успех.

Ренат Янбаев даде преднина на московския тим в 34-ата минута, а три по-късно резултатът стана 2:0. Автор на второто попадение за Локомотив бе Майкон.

Реваншът между двата тима е след седмица.

Другият московски тим, който играе в Лига Европа – Спартак, достигна до равенство 2:2 в гостуването си на Легия Варшава. Радович откри за поляците в 3-ата минута и преднината на домакините от един гол се запази и до почивката.

През второто полувреме Ари възстанови равенството с гол в 52-ата минута. Поляците отново поведоха чрез Радович в 70-ата, но радостта им не продължи дълго, защото Ари реализира втория си гол и по този начин оформи крайното 2:2.

Фон Витри: Лудогорец може да стигне до елиминациите

Норвежкият защитник на Лудогорец говори след равенството с Виктория Пилзен

ПАОК и Десподов паднаха на „Тумба“(ВИДЕО)

Лондонският Челси разби вкъщи белгийския Гент

Какъв мач! Юнайтед пропиля аванс от два гола срещу Порто, но Магуайър спаси тима си от загуба в края (ВИДЕО)