2. - Левски
  3. Юношите на Черноморец стартираха с победа над Левски (снимки)

Юношите на Черноморец стартираха с победа над Левски (снимки)

"Акулите" се наложиха над "сините" с 1:0

Отборът на „Черноморец-Бургас”, който се състезава в елитната юношеска група до 19 години, започна пролетния полусезон по най-добрия начин. Възпитаниците на Антон Спасов победиха като домакини отбора на „Левски” с 1:0. Мачът се игра на изкуственият терен в Поморие.

Двубоят беше равностоен с опасности и пред двете врати. През втората част бургазлии бяха по-настоятелни и логично стигнаха до успеха. В 60-та минута след красива многоходова атака Андон Стоянов намери Виктор Димитров в наказателното поле, а той с премерен удар донесе победата на своя отбор. За съжаление десетина минути по-късно Димитров беше принудително сменен, след като контузи своето коляно.

В състава на малките „акули” личеше името на левия бек на „Черноморец-Бургас” Крум Стоянов, който внесе допълнителна класа в тима и допринесе за крайния успех.