3. Юнайтед победи Валенсия с 2:0, отменят гол на Бербатов

Юнайтед победи Валенсия с 2:0, отменят гол на Бербатов

Манчестър Юнайтед постигна сравнително лесна победа с 2:0 срещу испанския елитен Валенсия. Двубоят се игра на стадион "Олд Трафорд" и на практика с него бе представен обновения тим на "червените дяволи", които вече са без Роналдо и Тевес.

Манчестър Юнайтед постигна сравнително лесна победа с 2:0 срещу испанския елитен Валенсия. Двубоят се игра на стадион "Олд Трафорд" и на практика с него бе представен обновения тим на "червените дяволи", които вече са без Роналдо и Тевес.

Головете за Юнайтед бяха дело на Рууни и Клевърли през второто полувреме. Българският национал Димитър Бербатов влезе в игра в 55-ата минута и се представи на ниво, като дори реферът отмени негов гол заради засада.

Юнайтед откри резултата в 52-ата минута, когато Уейн Рууни засече с глава центриране на Луис Антонио Валенсия и не остави шансове на стража на гостите. В 73-ата минута домакините на практика убиха интригата в мача, след като младокът Клевърли засече центриране на Македа и удвои резултата. В 88-ата минута и Бербатов успя да прати топката във вратата, довкарвайки отбита топка след удар на Нани, но голът му бе отменен заради засада.