3. Венгер: Позицията ни в групата става много тежка

Венгер: Позицията ни в групата става много тежка

Искахме да победим и забравихме, че е по-добре да не загубим, коментира френският наставник

Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер заяви, че липсата на концентрация във важни моменти е довела до загубата от Борусия (Дортмунд) с 1:2 у дома.

"Трудно беше да спечелим, защото не играхме по най-добрия начин, но когато бяхме наистина силни получихме втори гол. Искахме много да спечелим този мач и забравихме, че ако не победим е по-добре да не загубим. Позицията ни в групата става много тежка и ще трябват много усилия в следващите срещи. Започнахме колебливо и това даде увереност на съперника. През първата част липсваше бързина. След 0:1 беше трудно да се върнем в мача, но успяхме. През второто полувреме заиграхме добре, но не бяхме предпазливи и наивни, което доведе до втория гол за Дортмунд. Разочарованието е част от начина този отбор да расте. Групата е тежка и ще трябва да спечелим точки далеч от Лондон", заяви Венгер след мача, цитиран от "bTV".

В таблицата в групата Арсенал, Борусия (Д) и Наполи имат по 6 точки, Марсилия остава без нито една.