3. Унай Емери: Опитът много ни помогна

Унай Емери: Опитът много ни помогна

Фиорентина може да ни вкара достатъчно голове на реванша, трябва да сме нащрек, обяви треньорът на Севиля

Треньорът на Севиля Унай Емери коментира победата с 3:0 над Фиоретина в първия полуфинал между двата тима от турнира Лига Европа. Според наставника вече всичко зависи от неговия отбор, а от решаващо значение за успеха е изиграл опитът на испанския тим в евротурнирите, натрупан в последните години.

„Следва мач във Флоренция, който също можем да спечелим. Опитът ни помогна да израснем. Мачът с Валенсия от миналия сезон ще ни помогне да се подготвим за реванша. Сега всичко зависи от нас. Знаем, че Фиорентина може да бележи голове, колкото ние вкарахме днес, така че трябва нашата защита да бъде нащрек в реванша. Истината, че през първото полувреме тази вечер започнахме много да атакуваме и Фиорентина се възползва от свободните пространства. Направихме няколко грешки отзад и така съперникът ни създаде няколко положения. През втората част подходихме различно и организирахме контраатаки, бележейки още два гола“, заяви Емери, цитиран от Football Italia.

Александър Павлович се присъедини към лагера на Германия

Халфът Александър Павлович от Байерн Мюнхен се присъедини към лагера на германския национален отбор по футбол преди мача от Лигата на нациите срещу Нидерландия

Ливърпул иска играч на Борусия Д

Ливърпул проявява сериозен интерес към Джейми Гитънс и дори изпраща скаути за мачовете на Борусия Дортмунд и младежкия национален отбор на Англия

Кан: Нюбел е предимство за титулярен вратар на Германия

Легендарният вратар Оливер Кан не вижда фаворит в надпреварата за титулярната позиция в германския национален отбор по футбол между Александър Нюбел и Оливер Бауман

Милан иска двама датчани

Милан проявява сериозен интерес към халфовете на датския национален отбор Мортен Френдруп и Андреас Олсен

Влахович напуска Ювентус?

Бъдещето на Душан Влахович в Ювентус остава под въпрос

Треньорът на Англия коментира екпериментите си

Вижте какво каза Лий Карсли

Треньорът на Испания се кефи на победата над Дания

Доволни сме от победата и начина, по който приложихме на терена стратегията ни за мача

Северна Ирланди и Беларус врътнаха 0:0 в нашата група