3. Травмата на Стекеленбург не е сериозна

Травмата на Стекеленбург не е сериозна

Холандецът бе изнесен на носилка от мача Интер - Рома, след като Лусио го изрита в главата

Вратарят на Рома Маартен Стекеленбург се размина със сериозни травми, след като беше изритан в главата по време на дербито от 2-ия кръг в Серия "А" с Интер.

Мачът завърши 0:0, а Стекеленбург беше изнесен на носилка в 15-ата минута, след като Лусио от състава на домакините го изрита.

Бразилският защитник не успя да прескочи вратаря и с обувката си удари главата му от дясната страна. Той се изправи веднага, но загуби съзнание и се строполи на земята.

Холандецът беше откаран в съблекалнята и там лекарите на двата отбора му направиха няколко превантивни шева на масата за масажи, след което беше откаран в болницата Сан Карло, съобщава агенция АНСА.

Телевизия "Скай Италия" съобщава, че Стекеленбург няма сериозни поражения. Холандският национален състезател пристигна в италианската столица това лято от Аякс за сумата от 6,3 милиона евро.

След 15-ата минута мястото му беше заето от румънския страж Богдан Лобонц, който направи няколко много добри спасявания и запази мрежата си суха.

Балотели пред завръщане в Серия А

Нападателят Марио Балотели е пред завръщане в Серия А

Вратар отказа повиквателна от Нагелсман

Вратарят на Фулъм Бернд Лено заяви, че е отказал поканата на националния селекционер на Германия Юлиан Нагелсман