3. Станкович преди Лудогорец: Успяхме да дадем почивка на някои играчи

Станкович преди Лудогорец: Успяхме да дадем почивка на някои играчи

Звезда игра с резерви срещу Нови пазар

Старши треньорът на Цървена звезда Деян Станкович заяви, че е доволен от леката победа над Нови пазар, тъй като по този начин футболистите му са спестили сили за гостуването на българския шампион Лудогорец в Лига Европа този четвъртък.

„Радвам се, че успяхме да дадем почивка на някои играчи срещу Нови пазар. В четвъртък ни очаква мач срещу Лудогорец, след това Металац и почивка заради националните тимове“, коментира наставникът на Цървена звезда Деян Станкович.

Неговият тим победи с лекота Нови пазар с 4:0, а още на почивката, когато резултатът бе 3:0, той извади от игра двама от основните си играчи – Александър Катай и Мирко Иванич. Деки, както е известен бившият халф на Интер, обаче не каза и дума за здравословните проблеми на капитана Милан Борян. Бившият страж на Лудогорец не игра срещу Нови пазар, а вместо него излезе Милан Попович, който дори беше подписал предварителен договор с Левски, който обаче не влезе в сила.
Челси и Ман Сити удариха на камък с жалбата към Висшата лига

Ръководството на шампионата няма да отложи мачовете на двата отбора в началото на идния сезон

Феновете на Атлетико Мадрид с тежки наказания за хаоса срещу Реал

Двама привърженици са изправени пред доживотни забрани за посещение на мачове на тима

Барселона иска да задържи Левандовски още един сезон

Полският нападател ще е основният стрелец на тима и догодина

Кирил Десподов отнесе глоба от ПАОК

Гръцкият гранд глоби играчите за слабите резултати

Аугсбург надви Гладбах с 2:1 и взе втората си победа за сезона (ВИДЕО)

Кристоф Щьогер вкара почетният гол за гостите, но той не бе достатъчен за частичен обрат

Погба: Кошмарът свърши